Fenomastic Güzel Evim Saf İpek

Ürün tipi:    Son kat

  • İpek mat iç cephe boyası
  • Mükemmel renk deneyimi
  • Silinebilir

Fenomastic Güzel Evim Saf İpek

Nedir?

Sağladığı renk kesinliğiyle iç cepheler için mükemmel renk deneyimi sunan Fenomastic Güzel Evim Saf İpek, üstün kaliteli su bazlı ipek mat boyadır. PVA emülsiyon bağlayıcıya sahiptir.

Nerelerde kullanılır?

Pürüzsüz dokusu ve sunduğu uzun dönemli estetik görünüm ile daireler, villalar ve oteller dahil olmak üzere tüm iç cephelerde kullanılması tavsiye edilir. Çimento esaslı sıva, brüt beton, macunlanmış yüzeyler, saten alçı ve alçı levha yüzeylerde kullanılabilir.

Özellikleri:

Uzun ömürlü renklerden oluşan geniş bir renk seçeneği sunar. Diğer ipek mat boyalarda olduğu gibi plastik bir görünüm yerine doğal bir doku oluşturur. Yıkanabilme özelliği duvarlara pürüzsüz, ipeksi bir bitiş verir. Yüksek örtücülük ve kapatıcılık özelliklerine sahiptir. Teneke içi bakteri dayanımı sağlar. Düşük VOC değeri ile iç mekan hava kalitesine katkıda bulunur. APEO, Formaldehit, ağır metaller gibi zararlı kimyasallar içermez.

Uygulaması:

Duvarlarınızı yenilerken, Fenomastic Güzel Evim Saf İpek'i duvarlarınıza doğrudan 2-3 kat uygulayın.

Yeni boyanacak duvarlarda; 

  • 1 kat Fenomastic Emulsion Primer veya PVA Primer astar 
  • 2 kat Stucco macun 
  • 2 kat Fenomastic Güzel Evim Saf İpek 
CKC Proje İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş
CKC Proje İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş 2014 yılında kurulmuştur. Kısa süre içerisinde Türkiye'nin birçok bölgesindeki uzman firmalara zamanında ve kaliteli ürün sevkiyatlarıyla kendini kanıtlamıştır.