SYSTEXX Active

SYSTEXX Active ekstra işlevsel kullanımları olan ürünleri temsil etmektedir. SYSTEXX Active duvar kaplamaları özel ihtiyaçlar duyulan alanlara cevap verebilmektedir. (örneğin: Eski Binalar, okullar, şirket binalari ve hastaneler gibi kamuya açık alanlar)

SYSTEXX ACTİVE ACOUSTHERM

SYSTEXX AcousTherm belirgin bir şekilde yankılanmayı azaltır. Ses dalgalarını absorbe eder ve aynı zamanda duvar içindeki ısı geçişini yavaşlatır. Bu uygulama, gürültülü odaların akustiğinin düzelmesine yardım eder ve enerji tasarrufu sağlar. Bu sadece 3.00mm incelikte bir malzeme için etkileyici bir performanstır. Daha başka ne isteyebilirsiniz ki?

SYSTEXX ACTİVE MAGNETİC

Farklı şekillerde görünmez aktif manyetik sunum yüzeyleri ; SYSTEXX Active M22 tamamen düz yüzeyli aktif manyetik duvar kaplamasıdır. Standart magnetler ile kullanıma uygundur.

SYSTEXX ACTİVE WHİTEBOARD

Beyaz yazı tahtası kaplama seti test edilmiştir ve SYSTEXX Active Magnetic M22 ve M39 ile kullanılması tavsiye edilmektedir. Normal yazı tahtaları gibi diğer yazı tahtası kalemleriyle yazdıktan sonra tekrar tekrar temizlenebilir.

SYSTEXX ACTİVE RENO

Günlük işler devam ederken diğer taraftan duvarları yenileme - %30-40 daha az süre: SYSTEXX Active Reno S38, pürüzlü alt yüzeyler için uygun olan özel bir dokuma desenine sahiptir. Bu desen sayesinde tadilat gerektiren ve max 2mm yüzey bozukluğu olan alanlarda eski duvar kaplamaları üzerine uygulama yapılabilir. Ör. Dekoratif sıva, cam tekstili hatta seramik.

SYSTEXX ACTİVE LOGO

Duvar kaplaması olarak şirket logosunu kullanabileceğiniz, kurum kimliğinizi duvara yansıtmanızı sağlayacak, size özel üretilen bir ürün SYSTEXX Active Logo L65.

CKC Proje İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş
CKC Proje İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş 2014 yılında kurulmuştur. Kısa süre içerisinde Türkiye'nin birçok bölgesindeki uzman firmalara zamanında ve kaliteli ürün sevkiyatlarıyla kendini kanıtlamıştır.